נכי צה”ל ושכולים

משרד עו”ד יעבץ ושות’ בעל מעל ל-25  שנות ניסיון בתחום ייצוג נכי צה”ל ומשפחות שכולות. הידע, הניסיון והמקצועיות הן המפתח להצלחה שלנות במאות תיקים. כתבנו את הספרים החשובים בתחום, והספר המשפטי שלנו הוא ספר עיון ולימוד בתחום.

מהן הזכויות המוענקות לנכי צה”ל?

הגשת תביעת נכות צה”ל

נכה צה”ל, מרגע פגיעתו בשירות הצבאי ועד ליום מותו, מצוי בעולם של חוקים ונהלים משמעותיים ביותר עבורו. ההתנהלות של נכה צה”ל – החל מהתביעה להיכלל תחת קטגוריית נכי צה”ל ושכולים, דרך הקביעה של דרגת הנכות, המשתנה כמובן בין נכה צה”ל לחברו, ועז הזכויות להם זכאי כל נכה צה”ל באופן פרטני, וכמובן נכי צה”ל באופן גורף – נעשית מול אגף השיקום במשרד הביטחון. זוהי התמודדות מורכבת, הנעשית בכלים אותם מן הסתם לא הכיר אף נכה צה”ל, עד לרגע פציעתו, לכן חשוב להיעזר בעורכי דין לייצוג נכי צה”ל. על ההתמודדות הזאת של נכה צה”ל עשוי להקל ארגון נכי צה”ל ושכולים, ששם לעצמו מטרה לארגן ולשפר את התנאים הכלכליים, הרפואיים, החברתיים, התרבותיים והרוחניים של נכי צה”ל.

הכרה כנכה צה”ל

משרד עו”ד יעבץ יעמידו לשרותכם עורך דין נכי צה”ל שילווה אתכם לאורך כל התהליך, אתר זה נותן בידי נכי צה”ל ושכולים כלי משמעותי ביותר בהתמודדות זו – הוא כלי המידע. מידע זה יכול לעזור גם למי שהוא נכה צה”ל שעדיין לא זכה להכרה. בעזרת המידע בנוגע לחוק הנכים (תגמולים ושיקום), לתקנות שהותקנו מכוח החוק, ולהוראות הפנימיות  אגף השיקום במשרד הביטחון שיש בידינו, יכולים נכי צה”ל למצות זכויותיהם ולנהל ענייניהם על בסיס מידע רלוונטי לענין, זאת ההתמחות שלנו וזה מה שאנו עושים מזה 25 שנה.

“היכל המשפט אינו אלא זירת מלחמה – מלחמת הצדק. אין לכם במלחמות טהורה וקדושה ונשגבה מזו: עילתה היא הזכות, נשקה הוא החוק ותוצאתה היא דין צדק… אתם כלוחמי מלחמות הצדק… תיפתחו את לבכם לרווחה לכל העשוקים והנדכאים, הנרדפים והמוכים, הנחשלים והמופלים לרעה” (*).

אם גם אתם נזקקים לייצוג צבאי ובטחוני, התקשרו עוד היום 073-7597196 ותנו לנו להילחם עבורכם!

לשאלות ומידע נוסף, אנא אל תהססו, נשמח לסייע – יעוץ משפטי ראשוני חינם 073-7597196 או כתבו אלינו בדואר אלקטרוני: info@disabled.co.il.

* ח’ כהן “ברכה לעורכי דין בראשית דרכם, סתיו 1980” נאום לכל עת (ת’ ברוש – עורכת, 1993) 41.

למידע על ארגון נכי צה”ל לחצו כאן!

  עמוד הבית