נכי צה”ל

משרד עו”ד נכי צה”ל יעבץ ושות’ בעל מעל ל-25  שנות ניסיון בתחום ייצוג עו”ד נכי צה”ל ומשפחות שכולות. הידע, הניסיון והמקצועיות הן המפתח להצלחה שלנות במאות תיקים. כתבנו את הספרים החשובים בתחום, והספר המשפטי שלנו הוא ספר עיון ולימוד בתחום.

הגשת התביעה ע”י עורך דין נכה צה”ל

נכה צה”ל, מרגע פגיעתו בשירות הצבאי ועד ליום מותו, מצוי בעולם של חוקים ונהלים משמעותיים ביותר עבורו. ההתנהלות של נכה צה”ל – החל מהתביעה להיכלל תחת קטגוריית נכי צה”ל ושכולים, דרך הקביעה של דרגת הנכות, המשתנה כמובן בין נכה צה”ל לחברו, ועד לזכויות להם זכאי כל נכה צה”ל באופן פרטני ובאופן גורף – נעשית מול אגף השיקום במשרד הביטחון. זוהי התמודדות מורכבת, הנעשית בכלים אותם מן הסתם לא הכיר אף נכה צה”ל, עד לרגע פציעתו, לכן חשוב להיעזר עם עו”ד נכי צה”ל. על ההתמודדות הזאת של נכה צה”ל עשוי להקל עורכי דין נכי צה”ל ושכולים, ששם לעצמו מטרה לארגן ולשפר את התנאים הכלכליים, הרפואיים, החברתיים, התרבותיים והרוחניים.

ייצוג עו”ד נכי צה”ל

משרד עו”ד צבאי יעבץ יעמידו לשרותכם עו”ד נכי צה”ל שילווה אתכם לאורך כל התהליך, אתר זה נותן משמעותי ביותר בהתמודדות תביעות נכי צה”ל – הוא כלי המידע. מידע זה יכול לעזור גם למי שהוא נכה צה”ל שעדיין לא זכה להכרה. בעזרת המידע בנוגע לחוק הנכים (תגמולים ושיקום), לתקנות שהותקנו מכוח החוק, ולהוראות הפנימיות  אגף השיקום במשרד הביטחון שיש בידינו, יכולים עו”ד נכי צה”ל למצות את זכויותיכם ולנהל את ענייניכם על בסיס מידע רלוונטי לעניין, זאת ההתמחות שלנו וזה מה שאנו עושים מזה 25 שנה.

“היכל המשפט אינו אלא זירת מלחמה – מלחמת הצדק. אין לכם במלחמות טהורה וקדושה ונשגבה מזו: עילתה היא הזכות, נשקה הוא החוק ותוצאתה היא דין צדק… אתם כלוחמי מלחמות הצדק… תיפתחו את לבכם לרווחה לכל העשוקים והנדכאים, הנרדפים והמוכים, הנחשלים והמופלים לרעה” .

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה?
שלום
כיצד נוכל לעזור?
Call Now Button